Terrengsykkelrittet 2019

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagDistanseKlasseStatus
Adam TumidajewiczNOR--- ingen klubb ---BIFF - Bedriftsidrettslaget Fri FlytTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Alexander KorsgaardNORNitelva CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Alexander Zahl-ThanemNORStiftstaden SK TrondheimTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Andrew RitchieGBR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Bård AasgaardNORIF Frøy SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Christian CollNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Dag Øyvind EilertsenNOR--- ingen klubb ---Æssær stifres CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Henrik HvidstenNORSkjeberg CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Jarl Martin SolheimNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Jens LarssonNOR--- ingen klubb ---Æssær stifres CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Jørgen HeirNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Kjetil Torset VoldhaugNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Kristoffer KippernesNORFræna SKTerrengsykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Magnus BerganNORModum CKModum CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Marcel MarekCZESK Rye sykkelSuperior RidersDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Nils Arne WalbergNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Patrick SchneiderNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Pål Anders Juul-hansenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Rune JansbergNOROdal SykleklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Rune Liberg SannesNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Stian Lie HansenNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Stian Thue HalvorsenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Tobias LitherlandNOR--- ingen klubb ---Stabil Oslo CyclingTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Tomas SandmoNOROdal SykleklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Trond StødleNORMississippiskogen sti & terrengsykkellag - SykTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Øyvind GladheimNOR--- ingen klubb ---Æssær stifres CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Rad 1-26, totalt 26