Karl XII rittene

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag1/2 finale1/4 finale1/8 finaleFinalerNC10PrologKlasseStatus
Adele AasgaardNORFollo SKK 8-9Din påmelding er registrert
Adrian AasgaardNORFollo SKM 13-14Din påmelding er registrert
Alexander RogstadNORSande SpKl SykkelM 8-9Din påmelding er registrert
Andreas SønstebyNORSoon CKTeam Merida GrassrootM 15-16Din påmelding er registrert
Birk Møller GundersenNORSK Rye sykkelM seniorDin påmelding er registrert
Edvard SandvikNORSK Rye sykkelSk RyeM seniorDin påmelding er registrert
Einar Andreas Sletten Biørn-LianNORFollo SKFollo Young & Furious ogM 10Din påmelding er registrert
Eirik KorsvollienNORGlåmdal SKM 13-14Din påmelding er registrert
Eivind FougnerNORSK Rye sykkelM 15-16Din påmelding er registrert
Emil Ravnåsen VangenNORFiskum IL SykkelM seniorDin påmelding er registrert
Erlend Tegneby VegstøNORSoon CKM 15-16Din påmelding er registrert
Frida FodstadNOREidsvoll SKK 15-16Din påmelding er registrert
Fridtjof Richard DigreNORKonnerud IL SykkelM 13-14Din påmelding er registrert
Gard WoxholtNORSK Rye sykkelM 15-16Din påmelding er registrert
Guro tubaas glendeNORSoon CKK 15-16Din påmelding er registrert
Hedda Brenningen BjørklundNORLillehammer CykleklubbK 15-16Din påmelding er registrert
Henrik FjermedalNOROttestad ILM 13-14Din påmelding er registrert
Ida Sofie HusebyNORSK Rye sykkelK 15-16Din påmelding er registrert
Jakob Deraas GrimsgaardNORTVKM seniorDin påmelding er registrert
Jens BergmannNORSK Rye sykkelM seniorDin påmelding er registrert
Jo Bastian Løsnæss GustavsenNORSvelvik SKM 15-16Din påmelding er registrert
Jonas Bakkebø FjellstadNORFollo SKM 11-12Din påmelding er registrert
Jonas BrandtNORSK Rye sykkelM 15-16Din påmelding er registrert
Lars Hesby HurumNORSK Rye sykkelM seniorDin påmelding er registrert
Marit SveenNORSK Rye sykkelTeam Sørensen RacingK SeniorDin påmelding er registrert
Marius AuneNORLørenskog CKMerida GrasrootM 13-14Din påmelding er registrert
Marius SønstebyNORSoon CKTeamMerida GrassrootM 13-14Din påmelding er registrert
markus RindliNORFollo SKM 13-14Din påmelding er registrert
Mats Tubaas GlendeNORSoon CKM seniorDin påmelding er registrert
Nichlas ØveraasenNORSoon CKMerida GrassrootM 13-14Din påmelding er registrert
Niklas Teige HafstenNORSK Rye sykkelM 15-16Din påmelding er registrert
Noah LindenNORFredrikstad SKM 13-14Din påmelding er registrert
Ola HellebergNORFiskum IL SykkelM seniorDin påmelding er registrert
Ole Sigurd Sletten Biørn-LianNORFollo SKM 6-7Din påmelding er registrert
Oliver Sørbråten SolbergNORSoon CKM 15-16Din påmelding er registrert
Oliver AasgaardNORFollo SKM 13-14Din påmelding er registrert
Oscar Nicolai KollegårdNORHalden CKM 10Din påmelding er registrert
Sander Skjong AarøNORFollo SKM 11-12Din påmelding er registrert
Sigurd StubberudNORSoon CKM 13-14Din påmelding er registrert
Storm IngebrigtsenNORFredrikstad SKM 13-14Din påmelding er registrert
Sven Kristoffer HusebyNORSK Rye sykkelM 13-14Din påmelding er registrert
Sverre StiansenNORLillehammer CykleklubbM 15-16Din påmelding er registrert
Vinjar LøkkenNORRaufoss & Gjøvik SKM seniorDin påmelding er registrert
William HandleyNORAsker CKM 15-16Din påmelding er registrert
William Høines LarsenNORRomeriksåsen SKM 15-16Din påmelding er registrert
Rad 1-45, totalt 45