Landeveiscup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11KlasseStatus
297Håkon Linner TronsrudNORGlåmdal SKM15-16Din påmelding er registrert
297Håkon Linner TronsrudNORGlåmdal SKM15-16Din påmelding er registrert
298Sebastian A. VeslumNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
298Sebastian A. VeslumNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
299Jakob BuhsNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
299Jakob BuhsNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
300Kasper Borgen AndersenNORFredrikstad SKM15-16Din påmelding er registrert
301Odin KolsvikNOREidsvoll SKM10Din påmelding er registrert
301Odin KolsvikNOREidsvoll SKM10Din påmelding er registrert
302Mathias NyrudNOREidsvoll SKM10Din påmelding er registrert
303Martinus Staune-MittetNORLillehammer CykleklubbM10Din påmelding er registrert
304Mathias Melsom-JohansenNORDrøbak-Frogn IL SykkelM10Din påmelding er registrert
311Jacob HoelNORFollo SKM11-12Din påmelding er registrert
312Kristian Heggelund DahlNORSK Rye sykkelM11-12Din påmelding er registrert
313Håkon Eiksund ØksnesNORSK Rye sykkelM11-12Din påmelding er registrert
313Håkon Eiksund ØksnesNORSK Rye sykkelM11-12Din påmelding er registrert
315Birk LilleheierNOR--- ingen klubb ---M11-12Din påmelding er registrert
316Anders WæhreNORAsker CKM11-12Din påmelding er registrert
316Anders WæhreNORAsker CKM11-12Din påmelding er registrert
319Tobias AskildsenNORDrøbak-Frogn IL SykkelM11-12Din påmelding er registrert
320Tor Even AskautrudNORNesodden SKM11-12Din påmelding er registrert
321Henrik FilsethNORBærum OCKM11-12Din påmelding er registrert
321Henrik FilsethNORBærum OCKM11-12Din påmelding er registrert
321Henrik FilsethNORBærum OCKM11-12Din påmelding er registrert
322Ludvig Christoffer Beck-VehreNORBærum OCKM11-12Din påmelding er registrert
323Oliver Johannes EvensenNORDrøbak-Frogn IL SykkelM11-12Din påmelding er registrert
324Marcus Alexander NæssNORCykleklubben NittedalM11-12Din påmelding er registrert
325Ulrik HeknebyNORSK Rye sykkelM11-12Din påmelding er registrert
326Telman Tronstad TveitNORAsker CKM11-12Din påmelding er registrert
327Trym OlivierNORSK Rye sykkelM11-12Din påmelding er registrert
328Magnus FlaterudNORAsker CKM11-12Din påmelding er registrert
328Magnus FlaterudNORAsker CKM11-12Din påmelding er registrert
329Torkil Sletmoen FagernesNORAsker CKM11-12Din påmelding er registrert
330Jonas Bakkebø FjellstadNORFollo SKM11-12Din påmelding er registrert
330Jonas Bakkebø FjellstadNORFollo SKM11-12Din påmelding er registrert
331Adrian AasgaardNORFollo SKM13-14Din påmelding er registrert
331Adrian AasgaardNORFollo SKM13-14Din påmelding er registrert
332Filip RøttingenNORSK Rye sykkelM13-14Din påmelding er registrert
332Filip RøttingenNORSK Rye sykkelM13-14Din påmelding er registrert
333Jacob NilsenNORSK Rye sykkelM13-14Din påmelding er registrert
334Kristoffer GullhavNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
334Kristoffer GullhavNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
336Jørgen Bjørndal OttestadNORSK Rye sykkelM13-14Din påmelding er registrert
336Jørgen Bjørndal OttestadNORSK Rye sykkelM13-14Din påmelding er registrert
337Eirik Skotte-HaugerudNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
337Eirik Skotte-HaugerudNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
338Jacob BøymoNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
338Jacob BøymoNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
340Martin Eckmann FarstadvollNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
340Martin Eckmann FarstadvollNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 245