Landeveiscup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11KlasseStatus
473Alida Staune-MittetNORLillehammer CykleklubbK10Din påmelding er registrert
Aurora SkjoldenNORSmaalenene SKK11-12Din påmelding er registrert
471Henriette StokkeNORIF Frøy SykkelK11-12Din påmelding er registrert
472Kamilla AasebøNORSK Rye sykkelK11-12Din påmelding er registrert
481Celine Madeleine BraatenNORSK Rye sykkelK13-14Din påmelding er registrert
481Celine Madeleine BraatenNORSK Rye sykkelK13-14Din påmelding er registrert
487Iselin Simensen HermoNORDrøbak-Frogn IL SykkelK13-14Din påmelding er registrert
487Iselin Simensen HermoNORDrøbak-Frogn IL SykkelK13-14Din påmelding er registrert
487Iselin Simensen HermoNORDrøbak-Frogn IL SykkelK13-14Din påmelding er registrert
486Jenny Bryntesen WatndalNORSK Rye sykkelK13-14Din påmelding er registrert
488Julie BjergaNORGrimstad SKK13-14Din påmelding er registrert
483Sara Kristine UlvangNORNesodden SKK13-14Din påmelding er registrert
482Vilde FinsetNORNesodden SKK13-14Din påmelding er registrert
491Amalie ChristensenNOREidsvoll SKK15-16Din påmelding er registrert
491Amalie ChristensenNOREidsvoll SKK15-16Din påmelding er registrert
496Eline SkjevdalNORFollo SKK15-16Din påmelding er registrert
493Elise Ek HaugNORFollo SKK15-16Din påmelding er registrert
492Emilie TaugNORCykleklubben NittedalK15-16Din påmelding er registrert
497Line KristiansenNORCykleklubben NittedalK15-16Din påmelding er registrert
495Oda LaForceNORIF Frøy SykkelK15-16Din påmelding er registrert
495Oda LaForceNORIF Frøy SykkelK15-16Din påmelding er registrert
494Tora Bjørndal OttestadNORUllevål SKK15-16Din påmelding er registrert
494Tora Bjørndal OttestadNORSK Rye sykkelK15-16Din påmelding er registrert
494Tora Bjørndal OttestadNORUllevål SKK15-16Din påmelding er registrert
494Tora Bjørndal OttestadNORUllevål SKK15-16Din påmelding er registrert
461Christoffer Nordal NøstNORCykleklubben NittedalM juniorDin påmelding er registrert
463Hugo Olov HarnæsSWESK Rye sykkelM juniorDin påmelding er registrert
462Ludvig Fischer AasheimNORSK Rye sykkelM juniorDin påmelding er registrert
464Thomas JohnsenNORCykleklubben NittedalM juniorDin påmelding er registrert
303Martinus Staune-MittetNORLillehammer CykleklubbM10Din påmelding er registrert
304Mathias Melsom-JohansenNORDrøbak-Frogn IL SykkelM10Din påmelding er registrert
302Mathias NyrudNOREidsvoll SKM10Din påmelding er registrert
301Odin KolsvikNOREidsvoll SKM10Din påmelding er registrert
301Odin KolsvikNOREidsvoll SKM10Din påmelding er registrert
Oscar ChristoffersenNOR--- ingen klubb ---M10Din påmelding er registrert
316Anders WæhreNORAsker CKM11-12Din påmelding er registrert
316Anders WæhreNORAsker CKM11-12Din påmelding er registrert
315Birk LilleheierNOR--- ingen klubb ---M11-12Din påmelding er registrert
375Christian Olaus SweenNOREidsvoll SKM11-12Din påmelding er registrert
375Christian Olaus SweenNOREidsvoll SKM11-12Din påmelding er registrert
321Henrik FilsethNORBærum OCKM11-12Din påmelding er registrert
321Henrik FilsethNORBærum OCKM11-12Din påmelding er registrert
321Henrik FilsethNORBærum OCKM11-12Din påmelding er registrert
450Herman Sander Bjerke AdolfsenNORSmaalenene SKM11-12Din påmelding er registrert
313Håkon Eiksund ØksnesNORSK Rye sykkelM11-12Din påmelding er registrert
313Håkon Eiksund ØksnesNORSK Rye sykkelM11-12Din påmelding er registrert
387Iver Johan Andreassen-HolmNORRingerike SKM11-12Din påmelding er registrert
311Jacob HoelNORFollo SKM11-12Din påmelding er registrert
330Jonas Bakkebø FjellstadNORFollo SKM11-12Din påmelding er registrert
330Jonas Bakkebø FjellstadNORFollo SKM11-12Din påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 245