Landeveiscup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11KlasseStatus
315Birk LilleheierNOR--- ingen klubb ---M11-12Din påmelding er registrert
454Harald StålbergSWE--- ingen klubb ---M15-16Din påmelding er registrert
457Marius MadsstuenSWE--- ingen klubb ---M15-16Din påmelding er registrert
Oscar ChristoffersenNOR--- ingen klubb ---M10Din påmelding er registrert
316Anders WæhreNORAsker CKM11-12Din påmelding er registrert
316Anders WæhreNORAsker CKM11-12Din påmelding er registrert
406Emil Øfsti Berg-JacobsenNORAsker CKM15-16Din påmelding er registrert
382Fredrik Bødtker FjærliNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
382Fredrik Bødtker FjærliNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
356Halvor DolvenNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
356Halvor DolvenNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
390Jørgen NordhagenNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
328Magnus FlaterudNORAsker CKM11-12Din påmelding er registrert
328Magnus FlaterudNORAsker CKM11-12Din påmelding er registrert
403Magnus WæhreNORAsker CKM15-16Din påmelding er registrert
403Magnus WæhreNORAsker CKM15-16Din påmelding er registrert
476oscar johannes skjelvikNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
476oscar johannes skjelvikNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
476oscar johannes skjelvikNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
476oscar johannes skjelvikNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
298Sebastian A. VeslumNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
298Sebastian A. VeslumNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
326Telman Tronstad TveitNORAsker CKM11-12Din påmelding er registrert
329Torkil Sletmoen FagernesNORAsker CKM11-12Din påmelding er registrert
441Truls NordhagenNORAsker CKM15-16Din påmelding er registrert
365Ulrik BjuneNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
460Andreas Røkeberg StrandenNORBirkebeineren IF SykkelM13-14Din påmelding er registrert
465Sander Blikken HalfdansenNORBirkebeineren IF SykkelM13-14Din påmelding er registrert
384Jakob Andreas Svaleng JakobsenNORBodø CKM13-14Din påmelding er registrert
489Petter Elias Svaleng JakobsenNORBodø CKM15-16Din påmelding er registrert
Andreas HemminghyttNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
474Axel FilsethNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
474Axel FilsethNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
474Axel FilsethNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
447Fredrik Røise BadeNORBærum OCKM15-16Din påmelding er registrert
447Fredrik Røise BadeNORBærum OCKM15-16Din påmelding er registrert
448Halvor BadeNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
448Halvor BadeNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
321Henrik FilsethNORBærum OCKM11-12Din påmelding er registrert
321Henrik FilsethNORBærum OCKM11-12Din påmelding er registrert
321Henrik FilsethNORBærum OCKM11-12Din påmelding er registrert
452Johan NysveenNORBærum OCKM15-16Din påmelding er registrert
459Jonathan Huhtala-aspevikNORBærum OCKM15-16Din påmelding er registrert
459Jonathan Huhtala-aspevikNORBærum OCKM15-16Din påmelding er registrert
453Jonathan LindbladNORBærum OCKM15-16Din påmelding er registrert
396Jørn Ihlen HunvikNORBærum OCKM15-16Din påmelding er registrert
396Jørn Ihlen HunvikNORBærum OCKM15-16Din påmelding er registrert
334Kristoffer GullhavNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
334Kristoffer GullhavNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
322Ludvig Christoffer Beck-VehreNORBærum OCKM11-12Din påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 245