Landeveiscup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11KlasseStatus
385Johannes RealfsenNORGrimstad SKM13-14Din påmelding er registrert
440Johannes Staune-MittetNORLillehammer CykleklubbM15-16Din påmelding er registrert
330Jonas Bakkebø FjellstadNORFollo SKM11-12Din påmelding er registrert
330Jonas Bakkebø FjellstadNORFollo SKM11-12Din påmelding er registrert
444Jonas Korsbøen AndersenNORModum CKM15-16Din påmelding er registrert
429Jonas OslandNORFlora CKM15-16Din påmelding er registrert
499Jonas Urdal VetrhusNORKristiansands CykleklubbM15-16Din påmelding er registrert
459Jonathan Huhtala-aspevikNORBærum OCKM15-16Din påmelding er registrert
459Jonathan Huhtala-aspevikNORBærum OCKM15-16Din påmelding er registrert
453Jonathan LindbladNORBærum OCKM15-16Din påmelding er registrert
488Julie BjergaNORGrimstad SKK13-14Din påmelding er registrert
343Jørgen Arenberg WoldNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
343Jørgen Arenberg WoldNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
336Jørgen Bjørndal OttestadNORSK Rye sykkelM13-14Din påmelding er registrert
336Jørgen Bjørndal OttestadNORSK Rye sykkelM13-14Din påmelding er registrert
390Jørgen NordhagenNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
455Jørgen SekseNORSogn CKM13-14Din påmelding er registrert
396Jørn Ihlen HunvikNORBærum OCKM15-16Din påmelding er registrert
396Jørn Ihlen HunvikNORBærum OCKM15-16Din påmelding er registrert
472Kamilla AasebøNORSK Rye sykkelK11-12Din påmelding er registrert
401Kasper AndersenNORFredrikstad SKM15-16Din påmelding er registrert
401Kasper AndersenNORFredrikstad SKM15-16Din påmelding er registrert
300Kasper Borgen AndersenNORFredrikstad SKM15-16Din påmelding er registrert
479Kasper Kjønås HeggøNORRingerike SKM15-16Din påmelding er registrert
373Kasper AasebøNORSK Rye sykkelM13-14Din påmelding er registrert
312Kristian Heggelund DahlNORSK Rye sykkelM11-12Din påmelding er registrert
422Kristian ThommesenNORSK Rye sykkelM15-16Din påmelding er registrert
334Kristoffer GullhavNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
334Kristoffer GullhavNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
443Lasse HøvåsNORGrenland SKM15-16Din påmelding er registrert
497Line KristiansenNORCykleklubben NittedalK15-16Din påmelding er registrert
322Ludvig Christoffer Beck-VehreNORBærum OCKM11-12Din påmelding er registrert
462Ludvig Fischer AasheimNORSK Rye sykkelM juniorDin påmelding er registrert
439Mads Leander FredriksenNOREiker CKM15-16Din påmelding er registrert
328Magnus FlaterudNORAsker CKM11-12Din påmelding er registrert
328Magnus FlaterudNORAsker CKM11-12Din påmelding er registrert
420Magnus Jørgensen RamstadNORBærum OCKM15-16Din påmelding er registrert
403Magnus WæhreNORAsker CKM15-16Din påmelding er registrert
403Magnus WæhreNORAsker CKM15-16Din påmelding er registrert
368Magnus ØdegaardNORSK Rye sykkelM13-14Din påmelding er registrert
368Magnus ØdegaardNORSK Rye sykkelM13-14Din påmelding er registrert
324Marcus Alexander NæssNORCykleklubben NittedalM11-12Din påmelding er registrert
380Marcus Heggland RøstadNORKristiansands CykleklubbM13-14Din påmelding er registrert
469Marius innhaug DahlNORTønsberg CKM11-12Din påmelding er registrert
457Marius MadsstuenSWE--- ingen klubb ---M15-16Din påmelding er registrert
402Martin Bratlien AndersenNORCykleklubben NittedalM15-16Din påmelding er registrert
340Martin Eckmann FarstadvollNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
340Martin Eckmann FarstadvollNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
370Martin MidttunNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
370Martin MidttunNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
Rad 101-150, totalt 245