Landeveiscup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11KlasseStatus
418Felix Tobiasson ReinemoNORIF Frøy SykkelM15-16Din påmelding er registrert
418Felix Tobiasson ReinemoNORIF Frøy SykkelM15-16Din påmelding er registrert
332Filip RøttingenNORSK Rye sykkelM13-14Din påmelding er registrert
332Filip RøttingenNORSK Rye sykkelM13-14Din påmelding er registrert
382Fredrik Bødtker FjærliNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
382Fredrik Bødtker FjærliNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
447Fredrik Røise BadeNORBærum OCKM15-16Din påmelding er registrert
447Fredrik Røise BadeNORBærum OCKM15-16Din påmelding er registrert
393Gaute Lien KjølsethNORNesodden SKM15-16Din påmelding er registrert
448Halvor BadeNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
448Halvor BadeNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
356Halvor DolvenNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
356Halvor DolvenNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
454Harald StålbergSWE--- ingen klubb ---M15-16Din påmelding er registrert
379Hassan SharifNORCykleklubben NittedalM13-14Din påmelding er registrert
379Hassan SharifNORCykleklubben NittedalM13-14Din påmelding er registrert
471Henriette StokkeNORIF Frøy SykkelK11-12Din påmelding er registrert
397Henrik Eckmann FarstadvollNORIF Frøy SykkelM15-16Din påmelding er registrert
397Henrik Eckmann FarstadvollNORIF Frøy SykkelM15-16Din påmelding er registrert
321Henrik FilsethNORBærum OCKM11-12Din påmelding er registrert
321Henrik FilsethNORBærum OCKM11-12Din påmelding er registrert
321Henrik FilsethNORBærum OCKM11-12Din påmelding er registrert
450Herman Sander Bjerke AdolfsenNORSmaalenene SKM11-12Din påmelding er registrert
446Herman Størseth OlafsenNORGauldal SKM15-16Din påmelding er registrert
369Herman Vennerød LangedragNORRe SKM13-14Din påmelding er registrert
369Herman Vennerød LangedragNORRe SKM13-14Din påmelding er registrert
369Herman Vennerød LangedragNORRe SKM13-14Din påmelding er registrert
463Hugo Olov HarnæsSWESK Rye sykkelM juniorDin påmelding er registrert
313Håkon Eiksund ØksnesNORSK Rye sykkelM11-12Din påmelding er registrert
313Håkon Eiksund ØksnesNORSK Rye sykkelM11-12Din påmelding er registrert
297Håkon Linner TronsrudNORGlåmdal SKM15-16Din påmelding er registrert
297Håkon Linner TronsrudNORGlåmdal SKM15-16Din påmelding er registrert
487Iselin Simensen HermoNORDrøbak-Frogn IL SykkelK13-14Din påmelding er registrert
487Iselin Simensen HermoNORDrøbak-Frogn IL SykkelK13-14Din påmelding er registrert
487Iselin Simensen HermoNORDrøbak-Frogn IL SykkelK13-14Din påmelding er registrert
477Ivar Dyngeland VikNORFana IL SykkelM15-16Din påmelding er registrert
387Iver Johan Andreassen-HolmNORRingerike SKM11-12Din påmelding er registrert
338Jacob BøymoNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
338Jacob BøymoNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
311Jacob HoelNORFollo SKM11-12Din påmelding er registrert
333Jacob NilsenNORSK Rye sykkelM13-14Din påmelding er registrert
384Jakob Andreas Svaleng JakobsenNORBodø CKM13-14Din påmelding er registrert
299Jakob BuhsNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
299Jakob BuhsNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
486Jenny Bryntesen WatndalNORSK Rye sykkelK13-14Din påmelding er registrert
348Jesper AntonsenNORFredrikstad SKM13-14Din påmelding er registrert
398Jesper RønNORIF Frøy SykkelM15-16Din påmelding er registrert
398Jesper RønNORIF Frøy SykkelM15-16Din påmelding er registrert
452Johan NysveenNORBærum OCKM15-16Din påmelding er registrert
386Johannes KulsetNORRingerike SKM13-14Din påmelding er registrert
Rad 51-100, totalt 245