Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
1Andre JohansenNORIF Frøy SykkelM-senDin påmelding er registrert
2Henrik Lunder AalrustNORAsker CKM-senDin påmelding er registrert
3Aleksander BorchgrevinkNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
3Aleksander BorchgrevinkNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
3Aleksander BorchgrevinkNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
3Aleksander BorchgrevinkNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
4Torjus Bern HansenNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
5Jens BergmannNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
5Jens BergmannNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
5Jens BergmannNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
5Jens BergmannNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
6gard brovoldNORIL HemingM-senDin påmelding er registrert
6gard brovoldNORIL HemingM-senDin påmelding er registrert
6gard brovoldNORIL HemingMaridalen skiklubbM-senDin påmelding er registrert
7Marius FjeldNORBærum OCKM-senDin påmelding er registrert
8Kristoffer Ylven WestgaardNORAsker CKM-senDin påmelding er registrert
8Kristoffer Ylven WestgaardNORAsker CKM-senDin påmelding er registrert
9Mats Tubaas GlendeNORSoon CKM-senDin påmelding er registrert
10Håvard MosebyNORSK Rye sykkelTeam Milsluker'nM-senDin påmelding er registrert
10Håvard MosebyNORSK Rye sykkelTeam Milsluker'nM-senDin påmelding er registrert
11Tobias JohannessenNORSoon CKTeam Sørensen RacingM-senDin påmelding er registrert
12Anders Halland JohannessenNORSoon CKTeam Sørensen RacingM-senDin påmelding er registrert
13Markus Eid MellegårdNORSarpsborg SKM-senDin påmelding er registrert
14Thomas WilskogNORCykleklubben NittedalM-senDin påmelding er registrert
15Ola Jåvold LandmarkNORBærum OCKM-senDin påmelding er registrert
16Hans Jørgen KvåleNORHadeland CKTeam Skør’n OffroadM-senDin påmelding er registrert
17Eirik FiskvikNORSavalen SKTeam Ahlsell CubeM-senDin påmelding er registrert
18Eirik BrulandNORBygdø ILTeam MilslukernM-senDin påmelding er registrert
19Knut RøhmeNORRomeriksåsen SKTeam Sørensen RacingM-senDin påmelding er registrert
100Celine Gees SolheimNORIF Frøy SykkelK-senDin påmelding er registrert
101Miriam SivertsenNORIF Frøy SykkelTeam MilslukernK-senDin påmelding er registrert
102Anette Røssum BastnesNORSK Rye sykkelK-senDin påmelding er registrert
103Stina BondehagenNORSK Rye sykkelK-senDin påmelding er registrert
104Martine StenbroNORIF Frøy SykkelTeam MilslukernK-senDin påmelding er registrert
105Sunniva DringNORSagene IF SykkelTeam MilslukernK-senDin påmelding er registrert
106Elisabeth SveumNORSK Rye sykkelTrek ToproK-senDin påmelding er registrert
107Marit SveenNORSK Rye sykkelTeam Sørensen RacingK-senDin påmelding er registrert
107Marit SveenNORSK Rye sykkelTeam Sørensen RacingK-senDin påmelding er registrert
108Martine OpsahlNORIF Frøy SykkelTeam Sørensen RacingK-senDin påmelding er registrert
200Adrian MyhrvoldNORIF Frøy SykkelM-junDin påmelding er registrert
201Eirik Fløtre RørstadNORBærum OCKM-junDin påmelding er registrert
202Christian Frøyland FossNORIF Frøy SykkelM-junDin påmelding er registrert
203Aleksander Falkenberg DoksetNORSK Rye sykkelM-junDin påmelding er registrert
204Birk Møller GundersenNORSK Rye sykkelM-junDin påmelding er registrert
205Edvard SandvikNORSK Rye sykkelM-junDin påmelding er registrert
206Lars Hesby HurumNORSK Rye sykkelM-junDin påmelding er registrert
207Håkon ArnestadNORSK Rye sykkelM-junDin påmelding er registrert
208Martin TjøttaNORBærum OCKM-junDin påmelding er registrert
209Vetle Opheim RønningsveenNORSK Rye sykkelM-junDin påmelding er registrert
209Vetle Opheim RønningsveenNORSK Rye sykkelM-junDin påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 732