Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
8005John Frigstad VaaglandNORIF Frøy Sykkel2011 hvitM6-8Din påmelding er registrert
4031helge kolstadNORSagene IF SykkelABB BILM sport 40-49Din påmelding er registrert
Oscar Gram CamererNOR--- ingen klubb ---BMILM6-8Din påmelding er registrert
8046Kristoffer MikkelsenNORBærum OCKBOCM6-8Din påmelding er registrert
4036Ole BlokhusNOR--- ingen klubb ---Dogstar - IntenseM sport 40-49Din påmelding er registrert
1013Christian HelmersenNORFollo SKFollo Young&FuriousM10Din påmelding er registrert
1309Eirik Aamot EikemoNORFollo SKFollo Young&FuriousM13Din påmelding er registrert
1312Filip MartinsenNORFollo SKFollo Young&FuriousM13Din påmelding er registrert
1115Jacob HoelNORFollo SKFollo Young&FuriousM11Din påmelding er registrert
9016Leo Conradi Amundsen-SteneNORFollo SKFollo Young&FuriousM9Din påmelding er registrert
1219Sander Skjong AarøNORFollo SKFollo Young&FuriousM12Din påmelding er registrert
Ulrik Berg SalomonsenNORFollo SKFollo Young&FuriousM14Din påmelding er registrert
1229Theodor Dilling GomoNORKolbotn SKGomo RacingM12Din påmelding er registrert
1038Andreas LjåstadNOR--- ingen klubb ---Hakadal ILM10Din påmelding er registrert
8056Viktor MyhreNORHasle-Løren IL SykkelHasle-LørenM6-8Din påmelding er registrert
1518Jonathan Wærdahl EriksenNORIL HemingHemingM15Din påmelding er registrert
853Maiken KallesenNORIF Frøy SykkelIf frøyK sport 30-39Din påmelding er registrert
1353Henrik ÅbergeNORKolbotn SKKolbotn SKM13Din påmelding er registrert
1400Mathias HolmannNORBærum OCKLommedalenM14Din påmelding er registrert
6gard brovoldNORIL HemingMaridalen skiklubbM-senDin påmelding er registrert
1322Sigurd StubberudNORSoon CKMerida Grasroot teamM13Din påmelding er registrert
3038Anders HamborgNORKloppa offroadklubbMuttabråten SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
3034Magnus BerganNORModum CKNygård SportM sport 30-39Din påmelding er registrert
8040Herman Henriksen KildahlNOR--- ingen klubb ---Oppsal SkiM6-8Din påmelding er registrert
8040Herman Henriksen KildahlNOR--- ingen klubb ---Oppsal SkiM6-8Din påmelding er registrert
3011Viktor Sinding-LarsenNORBærum OCKOslo SportslagerM sport 30-39Din påmelding er registrert
1118Ole André BjørklundNORRomeriksåsen SKRomerike sykkelklubbM11Din påmelding er registrert
1612Oskar Lockert SkjoldNORRomeriksåsen SKRomeriksåsen SKM16Din påmelding er registrert
8070Edvald RømoNOR--- ingen klubb ---Sagene kidsM6-8Din påmelding er registrert
1222Filip JensenNORSK Rye sykkelSk RyeM12Din påmelding er registrert
8057Julian Thorvaldsen ToftebergNORSoon CKSoon CKM6-8Din påmelding er registrert
1135Sander JensenNORSoon CKSoon CKM11Din påmelding er registrert
Theodor SettenNORSoon CKSoon CKM12Din påmelding er registrert
8053Tobias Wigernes JensenNORSoon CKSoon CKM6-8Din påmelding er registrert
3006Marcel MarekCZESK Rye sykkelSuperior RidersM sport 30-39Din påmelding er registrert
1342Mathias Lønseth-SagengNOR--- ingen klubb ---Sørmarka StisykkelklubbM13Din påmelding er registrert
5023Johan ErlandssonSWESK Rye sykkelTatiflettM sport 50-59Din påmelding er registrert
104Martine StenbroNORIF Frøy SykkelTeam MilslukernK-senDin påmelding er registrert
101Miriam SivertsenNORIF Frøy SykkelTeam MilslukernK-senDin påmelding er registrert
17Eirik FiskvikNORSavalen SKTeam Ahlsell CubeM-senDin påmelding er registrert
3032Thomas Smette KristiansenNORBærum OCKTeam JHS Trefelling ASM sport 30-39Din påmelding er registrert
1425Dennis LieNOR--- ingen klubb ---Team LieM14Din påmelding er registrert
1425Dennis LieNOR--- ingen klubb ---Team lieM14Din påmelding er registrert
10Håvard MosebyNORSK Rye sykkelTeam Milsluker'nM-senDin påmelding er registrert
10Håvard MosebyNORSK Rye sykkelTeam Milsluker'nM-senDin påmelding er registrert
18Eirik BrulandNORBygdø ILTeam MilslukernM-senDin påmelding er registrert
105Sunniva DringNORSagene IF SykkelTeam MilslukernK-senDin påmelding er registrert
16Hans Jørgen KvåleNORHadeland CKTeam Skør’n OffroadM-senDin påmelding er registrert
12Anders Halland JohannessenNORSoon CKTeam Sørensen RacingM-senDin påmelding er registrert
19Knut RøhmeNORRomeriksåsen SKTeam Sørensen RacingM-senDin påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 734