Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
1003Edvin Sortvik HansenIF Frøy SykkelM10Din påmelding er registrert
8502Ingrid Moen MevoldIF Frøy SykkelK6-8Din påmelding er registrert
1205Isak Emilian ArnesenIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
9005Jonathan SagvoldenIF Frøy SykkelM9Din påmelding er registrert
2020Mira HessenIF Frøy SykkelK10Din påmelding er registrert
9008Neo Christoffer DalsgardIF Frøy SykkelM9Din påmelding er registrert
8007Noah Gulbrandsen BelstadIF Frøy SykkelM6-8Din påmelding er registrert
8008Sondre Hanshus HjelmIF Frøy SykkelM6-8Din påmelding er registrert
1116Trym Dramdal SteenIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
9013Ulrik Moen MevoldIF Frøy SykkelM9Din påmelding er registrert
9015Ørger EidsvågIF Frøy SykkelM9Din påmelding er registrert
3006Marcel MarekCZESK Rye sykkelSuperior RidersM sport 30-39Din påmelding er registrert
4028Henrik DamDENDrøbak-Frogn IL SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
5009David HunterGBRSK Rye sykkelM sport 50-59Din påmelding er registrert
1238Emil LadehoffGERCykleklubben NittedalM12Din påmelding er registrert
9007Mees Van WeerdhuizenNEDIF Frøy SykkelM9Din påmelding er registrert
8505Tess Van WeerdhuizenNEDIF Frøy SykkelK6-8Din påmelding er registrert
8504Adele AasgaardNORFollo SKK6-8Din påmelding er registrert
8050Adrian Karlsrud ArntzenNORSoon CKM6-8Din påmelding er registrert
200Adrian MyhrvoldNORIF Frøy SykkelM-junDin påmelding er registrert
1308Adrian AasgaardNORFollo SKM13Din påmelding er registrert
2208Agathe DigreNORRøa ILK12Din påmelding er registrert
1200Aksel LaForceNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
8000Aksel ØvrenNORIF Frøy SykkelM6-8Din påmelding er registrert
1412Aleksander BjørkvoldNORSoon CKM14Din påmelding er registrert
3Aleksander BorchgrevinkNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
3Aleksander BorchgrevinkNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
3Aleksander BorchgrevinkNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
3Aleksander BorchgrevinkNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
203Aleksander Falkenberg DoksetNORSK Rye sykkelM-junDin påmelding er registrert
1516Aleksander NilsenNORIF Frøy SykkelM15Din påmelding er registrert
Aleksander Sangvik-JebsenNORFossum IF SykkelM6-8Din påmelding er registrert
4035Alexander HagenNORSoon CKM sport 40-49Din påmelding er registrert
1511Alexander Larsen nesdalNORSoon CKM15Din påmelding er registrert
8031Alexander RogstadNORSande SpKl SykkelM6-8Din påmelding er registrert
2106Alva Huss-BrøsteNORFollo SKK11Din påmelding er registrert
8069Alvin Utsigt-KarlsenNORLørenskog CKM6-8Din påmelding er registrert
2107Amalie Strømdahl JørgensenNORSK Rye sykkelK11Din påmelding er registrert
8500Amirah Delima NascimentoNORIF Frøy SykkelK6-8Din påmelding er registrert
1126Amund A. TinglumNORSK Rye sykkelM11Din påmelding er registrert
3018Amund Hognestad JensenNOREidsvoll SKM sport 30-39Din påmelding er registrert
1424Anders BekkevardNORHalden CKM14Din påmelding er registrert
12Anders Halland JohannessenNORSoon CKTeam Sørensen RacingM-senDin påmelding er registrert
3038Anders HamborgNORKloppa offroadklubbMuttabråten SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
1420Anders Lohne AarstadNOROdal SykleklubbM14Din påmelding er registrert
3035Anders SeimNORSK Rye sykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
1Andre JohansenNORIF Frøy SykkelM-senDin påmelding er registrert
1703Andre JohansenNORIF Frøy SykkelM sport 17-29Din påmelding er registrert
2209Andrea Pedersen NarmoNORSoon CKK12Din påmelding er registrert
2209Andrea Pedersen NarmoNORSoon CKK12Din påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 734