Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
1407Ånund Eggen-VaaNORIF Frøy SykkelM14Din påmelding er registrert
1614Ådne FinsetNORNesodden SKM16Din påmelding er registrert
4013Øyvind SønstebyNORSoon CKM sport 40-49Din påmelding er registrert
1327Øyvind K. RasmussenNORSK Rye sykkelM13Din påmelding er registrert
5014Øyvind HaugenNORSK Rye sykkelM sport 50-59Din påmelding er registrert
Øyvind GjermshusNORIK HeroM sport 40-49Din påmelding er registrert
5005Øyvin WormnæsNORIF Frøy SykkelM sport 50-59Din påmelding er registrert
4037Øystein SkjærholtNORSK Rye sykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
9015Ørger EidsvågIF Frøy SykkelM9Din påmelding er registrert
4015Wilmer CarreroVENSK Rye sykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
2212Wilma AuklandNORTønsberg CKK12Din påmelding er registrert
1510William Høines LarsenNORRomeriksåsen SKM15Din påmelding er registrert
1517William HandleyNORAsker CKM15Din påmelding er registrert
2403Vilma Halstenstad StovnerNORRøa ILK14Din påmelding er registrert
2305Vilde FinsetNORNesodden SKK13Din påmelding er registrert
4008Viktor Sveen LorentzNORIF Frøy SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
3011Viktor Sinding-LarsenNORBærum OCKOslo SportslagerM sport 30-39Din påmelding er registrert
8056Viktor MyhreNORHasle-Løren IL SykkelHasle-LørenM6-8Din påmelding er registrert
Vidar BakkenNORKrokskogen CykleklubbM sport 40-49Din påmelding er registrert
8509Victoria ØdegaardNORSK Rye sykkelK6-8Din påmelding er registrert
Victor Tryaire HaugenNORBærum OCKM10Din påmelding er registrert
209Vetle Opheim RønningsveenNORSK Rye sykkelM-junDin påmelding er registrert
209Vetle Opheim RønningsveenNORSK Rye sykkelM-junDin påmelding er registrert
1117Vemund Orheim HatlenNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
3027Vegard KjølstadNORCK HaugalandM sport 30-39Din påmelding er registrert
3020Uno SandstrømNORAsker CKM sport 30-39Din påmelding er registrert
1509Ulrik TvedtNORRomeriksåsen SKM15Din påmelding er registrert
8029Ulrik Moen-HansenNORLørenskog CKM6-8Din påmelding er registrert
9013Ulrik Moen MevoldIF Frøy SykkelM9Din påmelding er registrert
1305Ulrik BjuneNORAsker CKM13Din påmelding er registrert
Ulrik Berg SalomonsenNORFollo SKFollo Young&FuriousM14Din påmelding er registrert
303Tuva SiggerudNORSoon CKK-junDin påmelding er registrert
1127Trym OlivierNORSK Rye sykkelM11Din påmelding er registrert
1116Trym Dramdal SteenIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
1602Truls NordhagenNORAsker CKM16Din påmelding er registrert
1214Truls LutnæsNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
5020Truls Espen AndersenNORVestby SykkelklubbM sport 50-59Din påmelding er registrert
4002Truls Andreas VeslumNORAsker CKM sport 40-49Din påmelding er registrert
902Trude Dombestein EldeNORIF Frøy SykkelK sport 40-49Din påmelding er registrert
4034Trond Vidar KjellénNORHafjell Freeride KlubbM sport 40-49Din påmelding er registrert
5018Trond RistvedtNORUllevål SKM sport 50-59Din påmelding er registrert
6001Trond OvernNORSK Rye sykkelM sport 60+Din påmelding er registrert
4044Trond GodtlandNORFollo SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4045Trond AskautrudNORNesodden SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
3009Torkjel HaabethNORTofte Fremad IFM sport 30-39Din påmelding er registrert
1227Torkil Sletmoen FagernesNORAsker CKM12Din påmelding er registrert
9026Torjus Sandvik-AreNORSK Rye sykkelM9Din påmelding er registrert
8009Torjus Landrø GrindedalNORIF Frøy SykkelM6-8Din påmelding er registrert
4Torjus Bern HansenNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
1430Torbjørn Bogstrand LøitegårdNORAsker CKM14Din påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 732