Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
8072Magnus Bækkevar SembNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
3005Magnus CederholmNORSK Rye sykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
1505Magnus FiveNORRomeriksåsen SKM15Din påmelding er registrert
1138Magnus FlaterudNORAsker CKM11Din påmelding er registrert
9041Magnus Grundt GrossmannNORSK Rye sykkelM9Din påmelding er registrert
9041Magnus Grundt GrossmannNORSK Rye sykkelM9Din påmelding er registrert
1017Magnus KahrsNORFollo SKM10Din påmelding er registrert
8014Magnus Marstein AarnesNORRomeriksåsen SKM6-8Din påmelding er registrert
1002Magnus MolundNORBærum OCKM10Din påmelding er registrert
212Magnus NybergNORSK Rye sykkelM-junDin påmelding er registrert
1522Magnus NæssetNORFiskum IL SykkelM15Din påmelding er registrert
1318Magnus Vegstø TegnebyNORSoon CKM13Din påmelding er registrert
1237Magnus WichmannNORAaby CKM12Din påmelding er registrert
1321Magnus ØdegaardNORSK Rye sykkelM13Din påmelding er registrert
8010Magnus Aamodt EikemoNORFollo SKM6-8Din påmelding er registrert
853Maiken KallesenNORIF Frøy SykkelIf frøyK sport 30-39Din påmelding er registrert
2004Maja Tangen RisheimNORIF Frøy SykkelK10Din påmelding er registrert
3006Marcel MarekCZESK Rye sykkelSuperior RidersM sport 30-39Din påmelding er registrert
1203Marcus Alexander NæssNORCykleklubben NittedalM12Din påmelding er registrert
1111Marcus Maximillian HansenNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
1140Marcus Skyrud SchreinerNORLørenskog CKM11Din påmelding er registrert
1600Marcus Weidemann ErkeNORAsker CKM16Din påmelding er registrert
2009Maren Berven AgardNORSande SpKl SykkelK10Din påmelding er registrert
300Margrethe Wettre AndreassenNORAsker CKK-junDin påmelding er registrert
8511Maria ØiomNORRingerike SKK6-8Din påmelding er registrert
950Mariama JammehNORIF Frøy SykkelK sport 50-59Din påmelding er registrert
2007Marie AuneNORLørenskog CKK10Din påmelding er registrert
107Marit SveenNORSK Rye sykkelTeam Sørensen RacingK-senDin påmelding er registrert
107Marit SveenNORSK Rye sykkelTeam Sørensen RacingK-senDin påmelding er registrert
1323Marius AuneNORLørenskog CKM13Din påmelding er registrert
Marius BirknesNORAsker CKM14Din påmelding er registrert
7Marius FjeldNORBærum OCKM-senDin påmelding er registrert
9006Marius Nicolai HansenNORIF Frøy SykkelM9Din påmelding er registrert
1124Marius Ruud IversenNORLørenskog CKM11Din påmelding er registrert
1319Marius SønstebyNORSoon CKM13Din påmelding er registrert
1354Markus Aspevik HannestadNORRomeriksåsen SKM13Din påmelding er registrert
13Markus Eid MellegårdNORSarpsborg SKM-senDin påmelding er registrert
1313markus RindliNORFollo SKM13Din påmelding er registrert
1211Markus RolfsenNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
1139Markus Skeie-LebreuxNORCykleklubben NittedalM11Din påmelding er registrert
2102Marte DolvenNORAsker CKK11Din påmelding er registrert
8033Martin BringsjordNORIF Frøy SykkelM6-8Din påmelding er registrert
1405Martin Eckmann FarstadvollNORIF Frøy SykkelM14Din påmelding er registrert
Martin EvansNORFossum IF SykkelM6-8Din påmelding er registrert
1336Martin HaugenNORBærum OCKM13Din påmelding er registrert
8036Martin Mikkelsen ForosNORFossum IF SykkelM6-8Din påmelding er registrert
1506Martin MobråthenNORRomeriksåsen SKM15Din påmelding er registrert
208Martin TjøttaNORBærum OCKM-junDin påmelding er registrert
1206martin zwaigNORAsker CKM12Din påmelding er registrert
108Martine OpsahlNORIF Frøy SykkelTeam Sørensen RacingK-senDin påmelding er registrert
Rad 401-450, totalt 732