Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
8006Kristian MosvollNORIF Frøy SykkelM6-8Din påmelding er registrert
4033Kristian ØksdahlNOROdal SykleklubbM sport 40-49Din påmelding er registrert
4033Kristian ØksdahlNOROdal SykleklubbM sport 40-49Din påmelding er registrert
4033Kristian ØksdahlNOROdal SykleklubbM sport 40-49Din påmelding er registrert
2019Kristiane Norback MortensenNOR--- ingen klubb ---K10Din påmelding er registrert
850Kristin Weyer-LarsenNORBærum OCKK sport 30-39Din påmelding er registrert
8507Kristina AasebøNORSK Rye sykkelK6-8Din påmelding er registrert
8021Kristoffer BergNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
8046Kristoffer MikkelsenNORBærum OCKBOCM6-8Din påmelding er registrert
8Kristoffer Ylven WestgaardNORAsker CKM-senDin påmelding er registrert
8Kristoffer Ylven WestgaardNORAsker CKM-senDin påmelding er registrert
Kurt Tryaire HaugenNORBærum OCKM sport 40-49Din påmelding er registrert
1041Lars Rynning BoranderNORIF Frøy SykkelM10Din påmelding er registrert
5006Lars Birger NielsenNORFollo SKM sport 50-59Din påmelding er registrert
206Lars Hesby HurumNORSK Rye sykkelM-junDin påmelding er registrert
1302Lars KippenesNORAsker CKM13Din påmelding er registrert
4042Lars MoulandNORBærum OCKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4025Lars Sigve PuntervoldNORSagene IF SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
1000Lars T. StøreNORBærum OCKM10Din påmelding er registrert
4010Lars TvedtNORRomeriksåsen SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4024Lars-Erik GradertNORFossum IF SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
8024Laurits Høgberg-HoeNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
1001Lauritz WiigNORBærum OCKM10Din påmelding er registrert
9500Lea BuhsNORIF Frøy SykkelK9Din påmelding er registrert
8508Lea De PaoliNORLørenskog CKK6-8Din påmelding er registrert
9016Leo Conradi Amundsen-SteneNORFollo SKFollo Young&FuriousM9Din påmelding er registrert
9004Leo Grønvold LundeNORAsker CKM9Din påmelding er registrert
1016Leon FjelstadNORFollo SKM10Din påmelding er registrert
8067Leopold KollerudNORAsker CKM6-8Din påmelding er registrert
9025Liam FristedtNORSK Rye sykkelM9Din påmelding er registrert
8513Linea Øen SchreinerNORLørenskog CKK6-8Din påmelding er registrert
854Linn Beate Sinding-LarsenNORBærum OCKK sport 30-39Din påmelding er registrert
2206Linnea Nordal BergNORSK Rye sykkelK12Din påmelding er registrert
8044Linus JohnsrudNORRingerike SKM6-8Din påmelding er registrert
2108Lisa Bryntesen WatndalNORSK Rye sykkelK11Din påmelding er registrert
2300Lisa Kristine JordeNORAsker CKK13Din påmelding er registrert
9030Lucas Weidemann NordbyNORRomeriksåsen SKM9Din påmelding er registrert
8049Ludvig FloNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
8049Ludvig FloNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
8049Ludvig FloNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
1107Ludvig SteenNORAsker CKM11Din påmelding er registrert
8042Ludvig Varsi RossvollNORBærum OCKM6-8Din påmelding er registrert
1007Ludvik Blichfeldt RødNORAsker CKM10Din påmelding er registrert
8062Ludvik Lien HallgrimsenNORSande SpKl SykkelM6-8Din påmelding er registrert
1129Lukas RøkkeNORKolbotn SKM11Din påmelding er registrert
3031Maciej StopinskiPOLFossum IF SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
2302Madeleine Isabelle Bakkeli GötzNORIF Frøy SykkelK13Din påmelding er registrert
1355Mads KoritovNORRomeriksåsen SKM13Din påmelding er registrert
8025Magnus Bakkejord BjørkholtNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
3034Magnus BerganNORModum CKNygård SportM sport 30-39Din påmelding er registrert
Rad 351-400, totalt 732