Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
8058Jonas Holtmoen ErikssonNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
1330Jonas HøydahlNORSande SpKl SykkelM13Din påmelding er registrert
9035Jonas KayNORFollo SKM9Din påmelding er registrert
1110Jonas Løken AubertNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
1216Jonas StøylehommenNORFollo SKM12Din påmelding er registrert
1418Jonathan NordraakNORDrøbak-Frogn IL SykkelM14Din påmelding er registrert
9005Jonathan SagvoldenIF Frøy SykkelM9Din påmelding er registrert
Jonathan SkoglundNORRe SKM13Din påmelding er registrert
1518Jonathan Wærdahl EriksenNORIL HemingHemingM15Din påmelding er registrert
9024Julian Høgberg-HoeNORSK Rye sykkelM9Din påmelding er registrert
Julian Rasmussen KittelsenNORAsker CKM9Din påmelding er registrert
8057Julian Thorvaldsen ToftebergNORSoon CKSoon CKM6-8Din påmelding er registrert
1209Julian Vesterhus-JacobsenNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
2210Juliane NordraakNORDrøbak-Frogn IL SykkelK12Din påmelding er registrert
2202Julie FiveNORRomeriksåsen SKK12Din påmelding er registrert
2012julie HaugenNORBærum OCKK10Din påmelding er registrert
2211Juni Hagelid NorheimNORSK Rye sykkelK12Din påmelding er registrert
4018Jørgen BotilsrudNORKonnerud IL SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
9020Jørgen Bredesen HelgenNORRomeriksåsen SKM9Din påmelding er registrert
3015Jørgen ErtnesNORSagene IF SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
3015Jørgen ErtnesNORSagene IF SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
3029Jørgen FeldtNORFollo SKM sport 30-39Din påmelding er registrert
9014Jørgen Hansen-NikolaysenNORFollo SKM9Din påmelding er registrert
9042Jørgen KoritovNORRomeriksåsen SKM9Din påmelding er registrert
1301Jørgen NordhagenNORAsker CKM13Din påmelding er registrert
1210Jørgen RønNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
4026Jørgen SørensenNORSagene IF SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4029Jørn LarsenNORDrøbak-Frogn IL SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4029Jørn LarsenNORDrøbak-Frogn IL SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
8512Kaja LundNORRomeriksåsen SKK6-8Din påmelding er registrert
2205Kamilla AasebøNORSK Rye sykkelK12Din påmelding er registrert
8041Karl Anthony OwenNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
9510Karoline FlaterudNORAsker CKK9Din påmelding er registrert
2301Karoline LongvaNORIF Frøy SykkelK13Din påmelding er registrert
8052Kasper Gilen HoffNORRomeriksåsen SKM6-8Din påmelding er registrert
1028Kasper Jamt SnekkermoenNOR--- ingen klubb ---Årvoll CyclekidsM10Din påmelding er registrert
1028Kasper Jamt SnekkermoenNOR--- ingen klubb ---ÅrvollM10Din påmelding er registrert
8059Kasper Lippert RøstadNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
1521Kasper MeisingsetNORNesodden SKM15Din påmelding er registrert
1413Kasper AasebøNORSK Rye sykkelM14Din påmelding er registrert
801Kaya Emilie BergeNORBærum OCKK sport 17-29Din påmelding er registrert
3004Kjetil UtrimarkNORSK Rye sykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
5021Kjetil WestgaardNORSmaalenene SKM sport 50-59Din påmelding er registrert
900Klara LyngnesNORSagene IF SykkelK sport 40-49Din påmelding er registrert
5028Knut Erik KristiansenNORLillehammer CykleklubbM sport 50-59Din påmelding er registrert
19Knut RøhmeNORRomeriksåsen SKTeam Sørensen RacingM-senDin påmelding er registrert
4001Kr Jacob JacobsenNORIF Frøy SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
1352Kristian Evenrud BlienNORSK Rye sykkelM13Din påmelding er registrert
9036Kristian FlaterudNORAsker CKM9Din påmelding er registrert
1123Kristian Heggelund DahlNORSK Rye sykkelM11Din påmelding er registrert
Rad 301-350, totalt 732