Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
2602Ida Sofie HusebyNORSK Rye sykkelK16Din påmelding er registrert
2021ida østbye støvernNORAaby CKK10Din påmelding er registrert
2021ida østbye støvernNORAaby CKK10Din påmelding er registrert
2006Idun Skjerve-HansenNORSK Rye sykkelK10Din påmelding er registrert
8502Ingrid Moen MevoldIF Frøy SykkelK6-8Din påmelding er registrert
1205Isak Emilian ArnesenIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
1340Isak SværenNORTofte Fremad IFM13Din påmelding er registrert
8004Iver Bjella UnnebergNORIF Frøy SykkelM6-8Din påmelding er registrert
1132Iver Håseth GundersenNOR--- ingen klubb ---M11Din påmelding er registrert
1026Iver Sveen HenriksenNOR--- ingen klubb ---Årvoll Sykkelkids 08M10Din påmelding er registrert
1317Iver SyrristNORSK Rye sykkelM13Din påmelding er registrert
1402Jacob BøymoNORIF Frøy SykkelM14Din påmelding er registrert
1115Jacob HoelNORFollo SKFollo Young&FuriousM11Din påmelding er registrert
1122Jacob HolmNORSoon CKM11Din påmelding er registrert
4023Jahn Harald BullNORUllevål SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
1403Jakob BuhsNORIF Frøy SykkelM14Din påmelding er registrert
1231Jakob Teigland EngebretsenNORNesodden SKM12Din påmelding er registrert
5022Jan EkernNORLørenskog CKM sport 50-59Din påmelding er registrert
3026Jan Harald ScholzNORBærum OCKM sport 30-39Din påmelding er registrert
4032Jan Sølve BorlaugNORIF Frøy SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
2304Jenny Bryntesen WatndalNORSK Rye sykkelK13Din påmelding er registrert
5Jens BergmannNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
5Jens BergmannNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
5Jens BergmannNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
5Jens BergmannNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
1428Jesper AntonsenNORFredrikstad SKM14Din påmelding er registrert
1021Jesper Moen-HansenNORLørenskog CKM10Din påmelding er registrert
1224Jesper MohaugenNORRomeriksåsen SKM12Din påmelding er registrert
1601Jesper RønNORIF Frøy SykkelM16Din påmelding er registrert
1008Jhon Vetle MæhlumNORIF Frøy SykkelM10Din påmelding er registrert
1236Jo Gujord RøisliNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
1346Joachim BakkeliNORIF Frøy SykkelM13Din påmelding er registrert
1109Joakim EllingsenNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
4043Joakim SundnesNORSK Rye sykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4007Joar MarkhusNORFollo SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
5023Johan ErlandssonSWESK Rye sykkelTatiflettM sport 50-59Din påmelding er registrert
2207Johanne Berven AgardNORSande SpKl SykkelK12Din påmelding er registrert
302Johanne Dahl NorlandNORSK Rye sykkelK-junDin påmelding er registrert
Johanne Marie Norseng GervinNORIF Frøy SykkelK6-8Din påmelding er registrert
Johannes Martini BråthenNORFollo SKM10Din påmelding er registrert
1404Johannes Scott-Dahl OttesenNORIF Frøy SykkelM14Din påmelding er registrert
8005John Frigstad VaaglandNORIF Frøy Sykkel2011 hvitM6-8Din påmelding er registrert
3010Jon PedersenNORMoss CKM sport 30-39Din påmelding er registrert
1223Jonas Alexsander RindalNORLørenskog CKM12Din påmelding er registrert
1009Jonas Alm-EdvardsenNORIF Frøy SykkelM10Din påmelding er registrert
9031Jonas AmundsenNORBærum OCKM9Din påmelding er registrert
1215Jonas Bakkebø FjellstadNORFollo SKM12Din påmelding er registrert
1608Jonas BrandtNORSK Rye sykkelM16Din påmelding er registrert
8058Jonas Holtmoen ErikssonNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
8058Jonas Holtmoen ErikssonNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
Rad 251-300, totalt 732