Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
3025Gaute HavikNORForeningen FrikransenM sport 30-39Din påmelding er registrert
5017Geir KjærNORUllevål SKM sport 50-59Din påmelding er registrert
6002Gisle LangsletNORSK Rye sykkelM sport 60+Din påmelding er registrert
6002Gisle LangsletNORSK Rye sykkelM sport 60+Din påmelding er registrert
2604Guro tubaas glendeNORSoon CKK16Din påmelding er registrert
8002Halvor LongvaNORIF Frøy SykkelM6-8Din påmelding er registrert
2201Hanne Sofie Sletten Biørn-LianNORFollo SKK12Din påmelding er registrert
1423Hannes HovNORBærum OCKM14Din påmelding er registrert
16Hans Jørgen KvåleNORHadeland CKTeam Skør’n OffroadM-senDin påmelding er registrert
6003Hans L. ArentzNORSK Rye sykkelM sport 60+Din påmelding er registrert
2002Hedda Haug SeljåsenNORAsker CKK10Din påmelding er registrert
2303Hedda Steine GulholmNORFollo SKK13Din påmelding er registrert
1347Heine Lupke TveterNORIL HemingM13Din påmelding er registrert
2601Helena NyhusNORIF Frøy SykkelK16Din påmelding er registrert
2600Helene Sæterdal SembNORAsker CKK16Din påmelding er registrert
2003Helene Unhjem OvelandNORAsker CKK10Din påmelding er registrert
3021Helge Humberset WangbergNORSagene IF SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
3021Helge Humberset WangbergNORSagene IF SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
4031helge kolstadNORSagene IF SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4031helge kolstadNORSagene IF SykkelABB BILM sport 40-49Din påmelding er registrert
1333Helmer BrekkeNORIL HemingM13Din påmelding er registrert
8045Henrik BlütecherNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
4028Henrik DamDENDrøbak-Frogn IL SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
1500Henrik Eckmann FarstadvollNORIF Frøy SykkelM15Din påmelding er registrert
1606Henrik Falkenberg DoksetNORSK Rye sykkelM16Din påmelding er registrert
1006Henrik HveemNORAsker CKM10Din påmelding er registrert
2Henrik Lunder AalrustNORAsker CKM-senDin påmelding er registrert
1029Henrik M. ForosNORFossum IF SykkelM10Din påmelding er registrert
3037Henrik MühlbradtNORBærum OCKM sport 30-39Din påmelding er registrert
1005Henrik StenshallNORIF Frøy SykkelM10Din påmelding er registrert
1353Henrik ÅbergeNORKolbotn SKKolbotn SKM13Din påmelding er registrert
1204Herman Haug SeljåsenNORAsker CKM12Din påmelding er registrert
8040Herman Henriksen KildahlNOR--- ingen klubb ---Oppsal SkiM6-8Din påmelding er registrert
8040Herman Henriksen KildahlNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
8040Herman Henriksen KildahlNOR--- ingen klubb ---Oppsal SkiM6-8Din påmelding er registrert
1306Herman Rosenberg RynningNORAsker CKM13Din påmelding er registrert
1134Herman SjøvaagNORRingerike SKM11Din påmelding er registrert
1106Hermann RuudNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
8019Hermann Røvig-MorbechNORSoon CKM6-8Din påmelding er registrert
4006Hogne Handeland HaugNORFollo SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
1700Håkon AmundsenNORSK Rye sykkelM sport 17-29Din påmelding er registrert
207Håkon ArnestadNORSK Rye sykkelM-junDin påmelding er registrert
8055Håkon Bruksås HenningNORHasle-Løren IL SykkelM6-8Din påmelding er registrert
1120Håkon Eiksund ØksnesNORSK Rye sykkelM11Din påmelding er registrert
9003Håkon Tendø ZwaigNORAsker CKM9Din påmelding er registrert
10Håvard MosebyNORSK Rye sykkelTeam Milsluker'nM-senDin påmelding er registrert
10Håvard MosebyNORSK Rye sykkelTeam Milsluker'nM-senDin påmelding er registrert
1226Håvard ØiomNORRingerike SKM12Din påmelding er registrert
2111Iben Johansen-BarliNORIF Frøy SykkelK11Din påmelding er registrert
9509Ida Marie Lund TorskangerpollNORFosen SKK9Din påmelding er registrert
Rad 201-250, totalt 732