Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
1310Emil Huss BrøsteNORFollo SKM13Din påmelding er registrert
1613Emil Kvalheim OtterdalNORNes SKM16Din påmelding er registrert
1238Emil LadehoffGERCykleklubben NittedalM12Din påmelding er registrert
8016Emil Strømdahl JørgensenNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
1410Emil Ure IngjerdNORRomeriksåsen SKM14Din påmelding er registrert
2500Emilie TaugNORIF Frøy SykkelK15Din påmelding er registrert
Emilie Victoria EllingsenNOR--- ingen klubb ---K6-8Din påmelding er registrert
9511Emily Skeie-LebreuxNORCykleklubben NittedalK9Din påmelding er registrert
1350Endre Kvalheim OtterdalNORNes SKM13Din påmelding er registrert
3012Endre StorløkkenNORHolmenkollen CKM sport 30-39Din påmelding er registrert
9023Erik Eiksund ØksnesNORSK Rye sykkelM9Din påmelding er registrert
1228Erik HovNORBærum OCKM12Din påmelding er registrert
4017Erik MikkelsenNORFossum IF SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
Erik SandnesNORSK Rye sykkelM sport 17-29Din påmelding er registrert
3003Erik Sæbu VatnNORSK Rye sykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
2101Erle PedersenNORIF Frøy SykkelK11Din påmelding er registrert
1609Erlend Tegneby VegstøNORSoon CKM16Din påmelding er registrert
1104Eskil Alm-EdvardsenNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
1019Eskil Ekroll BjerkeNORRomeriksåsen SKM10Din påmelding er registrert
1239Eskil HafskjoldNORSK Rye sykkelM12Din påmelding er registrert
9002Eskil StenshallNORIF Frøy SykkelM9Din påmelding er registrert
5019Espen AuneNORStovnerkameratene SykkelM sport 50-59Din påmelding er registrert
3023Espen MaloNORSmaalenene SKM sport 30-39Din påmelding er registrert
5016Espen RistvedtNORUllevål SKM sport 50-59Din påmelding er registrert
901Eva AasebøNORSK Rye sykkelK sport 40-49Din påmelding er registrert
1133Fabian Gilen HoffNORRomeriksåsen SKM11Din påmelding er registrert
1130Fabian LøvåsNOREidsvoll SKM11Din påmelding er registrert
8047Ferdinand LeknesNORIL HemingM6-8Din påmelding er registrert
1213Filip ArntzenNORFollo SKM12Din påmelding er registrert
1222Filip JensenNORSK Rye sykkelSk RyeM12Din påmelding er registrert
1312Filip MartinsenNORFollo SKFollo Young&FuriousM13Din påmelding er registrert
8501Filippa RøkkumNORIF Frøy SykkelK6-8Din påmelding er registrert
800Francisca Vivian Da Silva EriksenNORSagene IF SykkelK sport 17-29Din påmelding er registrert
800Francisca Vivian Da Silva EriksenNORSagene IF SykkelK sport 17-29Din påmelding er registrert
800Francisca Vivian Da Silva EriksenNORSagene IF SykkelK sport 17-29Din påmelding er registrert
5010Franco Endre GrossoNORSK Rye sykkelM sport 50-59Din påmelding er registrert
211Fredrik BådstangenNORSoon CKM-junDin påmelding er registrert
3017Fredrik Krey BerntzNORSagene IF SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
4020Fredrik LysakerrudNOROdal SykleklubbM sport 40-49Din påmelding er registrert
Fredrik TollefsenNORBærum OCKM6-8Din påmelding er registrert
2015Frida Aurora Sletmoen FagernesNORAsker CKK10Din påmelding er registrert
2010Frida BringsjordNORIF Frøy SykkelK10Din påmelding er registrert
2503Frida FodstadNOREidsvoll SKK15Din påmelding er registrert
1401Fridtjof Myhre KvaleidNORIF Frøy SykkelM14Din påmelding er registrert
1030Gabriel NordstrømNORIF Frøy SykkelM10Din påmelding er registrert
6gard brovoldNORIL HemingM-senDin påmelding er registrert
6gard brovoldNORIL HemingM-senDin påmelding er registrert
6gard brovoldNORIL HemingMaridalen skiklubbM-senDin påmelding er registrert
1605Gard WoxholtNORSK Rye sykkelM16Din påmelding er registrert
3025Gaute HavikNORForeningen FrikransenM sport 30-39Din påmelding er registrert
Rad 151-200, totalt 734