Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
1348Theo S GrønvoldNORRingerike SKM13Din påmelding er registrert
1229Theodor Dilling GomoNORKolbotn SKGomo RacingM12Din påmelding er registrert
8015Theodor H. HenriksenNORRomeriksåsen SKM6-8Din påmelding er registrert
8023Theodor KarlstadNORSoon CKM6-8Din påmelding er registrert
Theodor SettenNORSoon CKSoon CKM12Din påmelding er registrert
1328Theodor Stokke-FagervoldNORSK Rye sykkelM13Din påmelding er registrert
9503Therese Moe LandénNORRomeriksåsen SKK9Din påmelding er registrert
1036Thomas BorhaugNORBærum OCKM10Din påmelding er registrert
1332Thomas FinstadNORIL HemingM13Din påmelding er registrert
5003Thomas FærgestadNORIF Frøy SykkelM sport 50-59Din påmelding er registrert
5004Thomas LiumNORIF Frøy SykkelM sport 50-59Din påmelding er registrert
1337Thomas Lysaker BotilsrudNORKonnerud IL SykkelM13Din påmelding er registrert
4016Thomas NordraakNORDrøbak-Frogn IL SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
3033Thomas Opsahl JohansenNORDrammen Cykleklubb - SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
3032Thomas Smette KristiansenNORBærum OCKTeam JHS Trefelling ASM sport 30-39Din påmelding er registrert
1304Thomas Valli EriksenNORAsker CKM13Din påmelding er registrert
14Thomas WilskogNORCykleklubben NittedalM-senDin påmelding er registrert
9043Thorvald LødøenNORBærum OCKM9Din påmelding er registrert
2014Tilde JohnsrudNORRingerike SKK10Din påmelding er registrert
8068Tinius LødøenNORBærum OCKM6-8Din påmelding er registrert
2404Tiril StavrumNORRøa ILK14Din påmelding er registrert
1349Tobias GjerstadNORKolbotn SKM13Din påmelding er registrert
1349Tobias GjerstadNORKolbotn SKM13Din påmelding er registrert
11Tobias JohannessenNORSoon CKTeam Sørensen RacingM-senDin påmelding er registrert
1027Tobias Lode WesøeNOR--- ingen klubb ---Årvoll CyklekidsM10Din påmelding er registrert
8060Tobias Rudi-RognerudNORAsker CKM6-8Din påmelding er registrert
8060Tobias Rudi-RognerudNORAsker CKM6-8Din påmelding er registrert
1020Tobias VangsnesNORFollo SKM10Din påmelding er registrert
1020Tobias VangsnesNORFollo SKM10Din påmelding er registrert
8053Tobias Wigernes JensenNORSoon CKSoon CKM6-8Din påmelding er registrert
4021Tom DisenbroenNORMoss CKM sport 40-49Din påmelding er registrert
1235Tor Even AskautrudNOR--- ingen klubb ---M12Din påmelding er registrert
1235Tor Even AskautrudNORNesodden SKM12Din påmelding er registrert
4040Tor Otto StrømNORIF Frøy SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
1430Torbjørn Bogstrand LøitegårdNORAsker CKM14Din påmelding er registrert
4Torjus Bern HansenNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
8009Torjus Landrø GrindedalNORIF Frøy SykkelM6-8Din påmelding er registrert
9026Torjus Sandvik-AreNORSK Rye sykkelM9Din påmelding er registrert
1227Torkil Sletmoen FagernesNORAsker CKM12Din påmelding er registrert
3009Torkjel HaabethNORTofte Fremad IFM sport 30-39Din påmelding er registrert
4045Trond AskautrudNORNesodden SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4044Trond GodtlandNORFollo SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
6001Trond OvernNORSK Rye sykkelM sport 60+Din påmelding er registrert
5018Trond RistvedtNORUllevål SKM sport 50-59Din påmelding er registrert
4034Trond Vidar KjellénNORHafjell Freeride KlubbM sport 40-49Din påmelding er registrert
902Trude Dombestein EldeNORIF Frøy SykkelK sport 40-49Din påmelding er registrert
4002Truls Andreas VeslumNORAsker CKM sport 40-49Din påmelding er registrert
5020Truls Espen AndersenNORVestby SykkelklubbM sport 50-59Din påmelding er registrert
1214Truls LutnæsNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
1602Truls NordhagenNORAsker CKM16Din påmelding er registrert
Rad 651-700, totalt 734