Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
1126Amund A. TinglumNORSK Rye sykkelM11Din påmelding er registrert
1100Andreas Gilbert LeiteNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
1113August Borchgrevink Grav-HansenNORFollo SKM11Din påmelding er registrert
1101Christian Brembo AndersenNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
1121Christian SmithNORSoon CKM11Din påmelding er registrert
1102Eirik RokkeNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
1114Eivind Aamodt EikemoNORFollo SKM11Din påmelding er registrert
1103Emil August LongvaNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
1104Eskil Alm-EdvardsenNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
1133Fabian Gilen HoffNORRomeriksåsen SKM11Din påmelding er registrert
1130Fabian LøvåsNOREidsvoll SKM11Din påmelding er registrert
1134Herman SjøvaagNORRingerike SKM11Din påmelding er registrert
1106Hermann RuudNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
1120Håkon Eiksund ØksnesNORSK Rye sykkelM11Din påmelding er registrert
1132Iver Håseth GundersenNOR--- ingen klubb ---M11Din påmelding er registrert
1115Jacob HoelNORFollo SKFollo Young&FuriousM11Din påmelding er registrert
1122Jacob HolmNORSoon CKM11Din påmelding er registrert
1109Joakim EllingsenNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
1110Jonas Løken AubertNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
1123Kristian Heggelund DahlNORSK Rye sykkelM11Din påmelding er registrert
1107Ludvig SteenNORAsker CKM11Din påmelding er registrert
1129Lukas RøkkeNORKolbotn SKM11Din påmelding er registrert
1138Magnus FlaterudNORAsker CKM11Din påmelding er registrert
1111Marcus Maximillian HansenNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
1140Marcus Skyrud SchreinerNORLørenskog CKM11Din påmelding er registrert
1124Marius Ruud IversenNORLørenskog CKM11Din påmelding er registrert
1139Markus Skeie-LebreuxNORCykleklubben NittedalM11Din påmelding er registrert
1136Mikkel RamstadNORNesodden SKM11Din påmelding er registrert
1128Nikolai DigreNORRøa ILM11Din påmelding er registrert
1118Ole André BjørklundNORRomeriksåsen SKRomerike sykkelklubbM11Din påmelding er registrert
1108Peder Wettre AndreassenNORAsker CKM11Din påmelding er registrert
1119Petter Bredesen HelgenNORRomeriksåsen SKM11Din påmelding er registrert
1135Sander JensenNORSoon CKSoon CKM11Din påmelding er registrert
1105Sigurd Foss AndersenNORCykleklubben NittedalM11Din påmelding er registrert
1131Sindre Lægreid HaugerNORBærum OCKM11Din påmelding er registrert
1137Sverre LundebyNORSK Rye sykkelM11Din påmelding er registrert
1125Sverre SkjærholtNORSK Rye sykkelM11Din påmelding er registrert
1112Telman Tronstad TveitNORAsker CKM11Din påmelding er registrert
1116Trym Dramdal SteenIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
1127Trym OlivierNORSK Rye sykkelM11Din påmelding er registrert
1117Vemund Orheim HatlenNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
Rad 1-41, totalt 41