Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
1032Andreas Bror KildahlNORBærum OCKM10Din påmelding er registrert
1038Andreas LjåstadNOR--- ingen klubb ---Hakadal ILM10Din påmelding er registrert
1012Anton Schultz FeldtNORFollo SKM10Din påmelding er registrert
1039Benjamin W AndersenNOR--- ingen klubb ---M10Din påmelding er registrert
1039Benjamin W AndersenNOR--- ingen klubb ---M10Din påmelding er registrert
1035Bjørnar Øhrn JohansenNORSK Rye sykkelM10Din påmelding er registrert
1037Boye WangensteenNOR--- ingen klubb ---Årvoll CyclekidsM10Din påmelding er registrert
1037Boye WangensteenNOR--- ingen klubb ---Årvoll CyclekidsM10Din påmelding er registrert
1018Brage LundNORRomeriksåsen SKM10Din påmelding er registrert
1013Christian HelmersenNORFollo SKFollo Young&FuriousM10Din påmelding er registrert
1034Christoffer HalvorsenNORSK Rye sykkelM10Din påmelding er registrert
1003Edvin Sortvik HansenIF Frøy SykkelM10Din påmelding er registrert
1025Eilert NylennaNORNesodden SKM10Din påmelding er registrert
1014Einar Andreas Sletten Biørn-LianNORFollo SKM10Din påmelding er registrert
1043Eirik AskautrudNORNesodden SKM10Din påmelding er registrert
1033Eirik StorvikNORBærum OCKM10Din påmelding er registrert
1015Elias BraathenNORFollo SKM10Din påmelding er registrert
1019Eskil Ekroll BjerkeNORRomeriksåsen SKM10Din påmelding er registrert
1030Gabriel NordstrømNORIF Frøy SykkelM10Din påmelding er registrert
1006Henrik HveemNORAsker CKM10Din påmelding er registrert
1029Henrik M. ForosNORFossum IF SykkelM10Din påmelding er registrert
1005Henrik StenshallNORIF Frøy SykkelM10Din påmelding er registrert
1026Iver Sveen HenriksenNOR--- ingen klubb ---Årvoll Sykkelkids 08M10Din påmelding er registrert
1021Jesper Moen-HansenNORLørenskog CKM10Din påmelding er registrert
1008Jhon Vetle MæhlumNORIF Frøy SykkelM10Din påmelding er registrert
Johannes Martini BråthenNORFollo SKM10Din påmelding er registrert
1009Jonas Alm-EdvardsenNORIF Frøy SykkelM10Din påmelding er registrert
1028Kasper Jamt SnekkermoenNOR--- ingen klubb ---Årvoll CyclekidsM10Din påmelding er registrert
1028Kasper Jamt SnekkermoenNOR--- ingen klubb ---ÅrvollM10Din påmelding er registrert
1041Lars Rynning BoranderNORIF Frøy SykkelM10Din påmelding er registrert
1000Lars T. StøreNORBærum OCKM10Din påmelding er registrert
1001Lauritz WiigNORBærum OCKM10Din påmelding er registrert
1016Leon FjelstadNORFollo SKM10Din påmelding er registrert
1007Ludvik Blichfeldt RødNORAsker CKM10Din påmelding er registrert
1017Magnus KahrsNORFollo SKM10Din påmelding er registrert
1002Magnus MolundNORBærum OCKM10Din påmelding er registrert
1040Mikkel GlomnesNORAsker CKM10Din påmelding er registrert
1004Mikkel Rafen-SparbyNORBærum OCKM10Din påmelding er registrert
1010Nicolai MosvollNORIF Frøy SykkelM10Din påmelding er registrert
1011Olav LindheimNORIF Frøy SykkelM10Din påmelding er registrert
1042Oskar Graff-KallevågNOR--- ingen klubb ---Årvoll sykkelkids -08M10Din påmelding er registrert
1031Simen Ansteinsson-FlatvadNORBærum OCKM10Din påmelding er registrert
1044Simen FøskerNORLørenskog CKM10Din påmelding er registrert
1022Sindre Orholm-LønsethNORSK Rye sykkelM10Din påmelding er registrert
1045Sondre HafskjoldNORSK Rye sykkelM10Din påmelding er registrert
1023Sondre MoenNORSK Rye sykkelM10Din påmelding er registrert
1024Sondre Orholm-LønsethNORSK Rye sykkelM10Din påmelding er registrert
1036Thomas BorhaugNORBærum OCKM10Din påmelding er registrert
1027Tobias Lode WesøeNOR--- ingen klubb ---Årvoll CyklekidsM10Din påmelding er registrert
1020Tobias VangsnesNORFollo SKM10Din påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 51