Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
8050Adrian Karlsrud ArntzenNORSoon CKM6-8Din påmelding er registrert
8000Aksel ØvrenNORIF Frøy SykkelM6-8Din påmelding er registrert
Aleksander Sangvik-JebsenNORFossum IF SykkelM6-8Din påmelding er registrert
8031Alexander RogstadNORSande SpKl SykkelM6-8Din påmelding er registrert
8069Alvin Utsigt-KarlsenNORLørenskog CKM6-8Din påmelding er registrert
Andreas Lind SkaaneNORFossum IF SykkelM6-8Din påmelding er registrert
8001Ask Johan AndenæsNORIF Frøy SykkelM6-8Din påmelding er registrert
8065Axel Tindre SchybergsonNORFossum IF SykkelM6-8Din påmelding er registrert
8017Casper Schau KarlstadNORSoon CKM6-8Din påmelding er registrert
8003Christian Unhjem OvelandNORAsker CKM6-8Din påmelding er registrert
8070Edvald RømoNOR--- ingen klubb ---Sagene kidsM6-8Din påmelding er registrert
8035Einar Lundman-StridkvistSWEFollo SKM6-8Din påmelding er registrert
8039Eirik Sakshaug-HansenNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
8043Eivind GundersenNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
Elias JohansenNORRingerike SKM6-8Din påmelding er registrert
Elias Lien BenchiNORSoon CKM6-8Din påmelding er registrert
8018Elias Lien BenchiNORSoon CKM6-8Din påmelding er registrert
8016Emil Strømdahl JørgensenNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
8047Ferdinand LeknesNORIL HemingM6-8Din påmelding er registrert
Fredrik TollefsenNORBærum OCKM6-8Din påmelding er registrert
8002Halvor LongvaNORIF Frøy SykkelM6-8Din påmelding er registrert
8045Henrik BlütecherNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
8040Herman Henriksen KildahlNOR--- ingen klubb ---Oppsal SkiM6-8Din påmelding er registrert
8040Herman Henriksen KildahlNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
8040Herman Henriksen KildahlNOR--- ingen klubb ---Oppsal SkiM6-8Din påmelding er registrert
8019Hermann Røvig-MorbechNORSoon CKM6-8Din påmelding er registrert
8055Håkon Bruksås HenningNORHasle-Løren IL SykkelM6-8Din påmelding er registrert
8004Iver Bjella UnnebergNORIF Frøy SykkelM6-8Din påmelding er registrert
8005John Frigstad VaaglandNORIF Frøy Sykkel2011 hvitM6-8Din påmelding er registrert
8058Jonas Holtmoen ErikssonNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
8058Jonas Holtmoen ErikssonNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
8058Jonas Holtmoen ErikssonNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
8057Julian Thorvaldsen ToftebergNORSoon CKSoon CKM6-8Din påmelding er registrert
8041Karl Anthony OwenNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
8052Kasper Gilen HoffNORRomeriksåsen SKM6-8Din påmelding er registrert
8059Kasper Lippert RøstadNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
8006Kristian MosvollNORIF Frøy SykkelM6-8Din påmelding er registrert
8021Kristoffer BergNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
8046Kristoffer MikkelsenNORBærum OCKBOCM6-8Din påmelding er registrert
8024Laurits Høgberg-HoeNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
8067Leopold KollerudNORAsker CKM6-8Din påmelding er registrert
8044Linus JohnsrudNORRingerike SKM6-8Din påmelding er registrert
8049Ludvig FloNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
8049Ludvig FloNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
8049Ludvig FloNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
8042Ludvig Varsi RossvollNORBærum OCKM6-8Din påmelding er registrert
8062Ludvik Lien HallgrimsenNORSande SpKl SykkelM6-8Din påmelding er registrert
8025Magnus Bakkejord BjørkholtNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
8072Magnus Bækkevar SembNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
8014Magnus Marstein AarnesNORRomeriksåsen SKM6-8Din påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 89