Landeveiscup 2018

Primary tabs

BibNameCitizenClubR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11KlasseStatus
331Adrian AasgaardNORFollo SKM13-14Din påmelding er registrert
331Adrian AasgaardNORFollo SKM13-14Din påmelding er registrert
360Aksel Halvorsen GrimstadNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
360Aksel Halvorsen GrimstadNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
360Aksel Halvorsen GrimstadNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
400Aleksander NilsenNORIF Frøy SykkelM15-16Din påmelding er registrert
400Aleksander NilsenNORIF Frøy SykkelM15-16Din påmelding er registrert
473Alida Staune-MittetNORLillehammer CykleklubbK10Din påmelding er registrert
491Amalie ChristensenNOREidsvoll SKK15-16Din påmelding er registrert
491Amalie ChristensenNOREidsvoll SKK15-16Din påmelding er registrert
316Anders WæhreNORAsker CKM11-12Din påmelding er registrert
316Anders WæhreNORAsker CKM11-12Din påmelding er registrert
Andreas HemminghyttNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
430Andreas HjørnevikNORFana IL SykkelM15-16Din påmelding er registrert
460Andreas Røkeberg StrandenNORBirkebeineren IF SykkelM13-14Din påmelding er registrert
434Andreas ØstensenNORLillehammer CykleklubbM15-16Din påmelding er registrert
395August SkjoldenNORSmaalenene SKM15-16Din påmelding er registrert
Aurora SkjoldenNORSmaalenene SKK11-12Din påmelding er registrert
474Axel FilsethNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
474Axel FilsethNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
474Axel FilsethNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
456Benjamin BakkenNORIL Stjørdals-Blink SykkelM15-16Din påmelding er registrert
315Birk LilleheierNOR--- ingen klubb ---M11-12Din påmelding er registrert
391Callum GranNORDrøbak-Frogn IL SykkelM15-16Din påmelding er registrert
391Callum GranNORDrøbak-Frogn IL SykkelM15-16Din påmelding er registrert
481Celine Madeleine BraatenNORSK Rye sykkelK13-14Din påmelding er registrert
481Celine Madeleine BraatenNORSK Rye sykkelK13-14Din påmelding er registrert
381Christian Alexander KlundNORFredrikstad SKM13-14Din påmelding er registrert
375Christian Olaus SweenNOREidsvoll SKM11-12Din påmelding er registrert
375Christian Olaus SweenNOREidsvoll SKM11-12Din påmelding er registrert
342Christian Saxegaard KlundNORFredrikstad SKM13-14Din påmelding er registrert
461Christoffer Nordal NøstNORCykleklubben NittedalM juniorDin påmelding er registrert
350Christoffer RombergNORFredrikstad SKM13-14Din påmelding er registrert
350Christoffer RombergNORFredrikstad SKM13-14Din påmelding er registrert
435Daniel GårdhammerNORRingerike SKM15-16Din påmelding er registrert
480Daniel VoldNORIL Stjørdals-Blink SykkelM15-16Din påmelding er registrert
337Eirik Skotte-HaugerudNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
337Eirik Skotte-HaugerudNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
419Eivind FougnerNORSK Rye sykkelM15-16Din påmelding er registrert
347Elias JensenNORRe SKM13-14Din påmelding er registrert
496Eline SkjevdalNORFollo SKK15-16Din påmelding er registrert
493Elise Ek HaugNORFollo SKK15-16Din påmelding er registrert
404Embret Svestad-BårdsengNORIF Frøy SykkelM15-16Din påmelding er registrert
404Embret Svestad-BårdsengNORIF Frøy SykkelM15-16Din påmelding er registrert
Emil Kvalheim OtterdalNORNes SKM15-16Din påmelding er registrert
406Emil Øfsti Berg-JacobsenNORAsker CKM15-16Din påmelding er registrert
492Emilie TaugNORCykleklubben NittedalK15-16Din påmelding er registrert
361Endre Kvalheim OtterdalNORNes SKM13-14Din påmelding er registrert
500Espen JensenNORKristiansands CykleklubbM13-14Din påmelding er registrert
478Even DybwadNORTVKM13-14Din påmelding er registrert
Row 1-50, total 245